News

[2008.03.01] Rusza program SeniorMed

Nasz program SeniorMed wystartował w Warszawie 1 marca 2008 w wersji testowej. Pierwsze reakcje są bardzo pozytywne co pokazuje rosnącą liczba telefonów i zapytań. W ciągu pierwszego miesiąca obsłużyliśmy ponad 20 zadowolonych klientów. Szczególną satysfakcję czerpiemy z podziekowań płynących do nas od naszych podopiecznych i ich opiekunek. SeniorMed zajmuje się opieką domową dla osób starszych.

[2006.10.25] Badanie opinii

Z przyjemnością informujemy, że nasz zespół Call Center przeprowadził w październiku 2006 roku badanie ankietowe klientów indywidualnych i korporacyjnych jednej z większych firm ubezpieczeniowych działających na polskim rynku. Ankietowanie dotyczyło badania poziomu satysfakcji klienta z świadczonych usług oraz postrzegania przez ubezpieczających i ubezpieczonych działań marketingowych Zleceniodawcy

[2006.08.28] I Miejsce w rankingu infolinii ubezpieczeniowych

Z radością informujemy, że Call Center Eurostandard Sp. z o.o. zdobył pierwsze miejsce w rankingu najlepszych infolinii ubezpieczeniowych przeprowadzonego przez miesięcznik "Home and Market" w 2006 roku. Eurostandard Sp. z o.o. świadczy usługi contact center dla FinLife S.A. Zwycięstwo z potężnymi contact center dowodzi, iż dla klienta najważniejsza jest właściwa optymalizacja oferowanych usług, odpowiednio dobrane procedury oraz kompetentna załoga, posiadająca doświadczenie i bogatą wiedzę tematyczną.

[2006.07.11] Projekt BANKOMIX

Eurostandard Sp. z o.o. realizuje nowy projekt pn. Bankomix – tworzymy we współpracy z wybranymi bankami system pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego adresowanego do mikroprzedsiębiorstw. W pierwszej kolejności oferta będzie dedykowana osobom rozpoczynającym lub prowadzącym działalność w sektorze usług medycznych. Planujemy, że początkowo naszymi priorytetowymi klientami będą lekarze kardiolodzy i lekarze specjalizujący się w wykonywaniu badań USG.

Poszukujemy partnerów do współpracy w dystrybucji, posiadających doświadczenie w pośrednictwie bankowym i ubezpieczeniowym. Wszystkich zainteresowanych naszym nowym przedsięwzięciem zachęcamy do bezpośredniego kontaktu Irena Michrowska, tel. 512 072 217, e-mail: i.michrowska@eurostandard.com.pl

[2006.03.06] Współpraca z Invest Bankiem

Zakończyliśmy akcję sprzedaży kredytów gotówkowych i kart kredytowych Invest Banku w CH Targówek. Zebraliśmy w jej trakcie dużo dodatkowych doświadczeń, które wykorzystamy w naszej przyszłej działalności w zakresie pośrednictwa w sprzedaży usług finansowych.

[2005.11.23] Oferta pracy dla agentów

Obecnie poszukujemy agentów i przedstawicieli handlowych z doświadczeniem w sprzedaży ubezpieczeń lub produktów finansowych na terenie całego kraju. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem.

Oferta współpracy


[2005.11.10] Współpraca z Invest Bankiem

Eurostandard Sp. z o.o. rozpoczął wspópracę w zakresie sprzedaży kredytów gotówkowych i kart kredytowych oferowanych przez Invest-Bank S.A.

Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży w Centrum Handlowym Targówek ul. Głębocka 15


[2004.06.24] Uaktualnienie systemu Info-Med

System informacji medycznej Info-Med doczekał sie kolejnej aktualizacji danych. Zostały także zweryfikowane istniejące już rekordy. Ponadto zostały wprowadzone nowe procedury oraz moduły dla operatorów systemu, znacznie ułatwiające pracę. Teraz nasi klienci jeszcze łatwiej mogą uzyskać informacje na temat ofert medycznych na terenie Polski.

[2004.12.24] Ostatnie testy wydajności systemu Info-Med

Przeprowadziliśmy testy wydajności systemu Info-Med pod kątem szybkości działania oraz niezawodności. Pragniemy poinformować, iż wypadły one pomyślnie.

[2004.12.22] Testowa wersja strony

Oddajemy do Państwa dyspozycji stronę internetową Eurostandardu. Dzięki niej w każdej chwili będą mieli Państwo dostęp do wszelkich materiałów i naszych publikacji oraz najświeższych informacji dotyczących działalności naszej firmy oraz projektów, zarówno tych realizowanych, jak i planowanych.

Zachęcamy do zgłaszania ewentualnych uwag odnośnie Państwa oczekiwań jeśli chodzi o zawartość naszej witryny drogą elektroniczną.

(c) 1992 - 2005 Eurostandard Sp. z o.o.                                                                                                                                           e-mail: biuro@eurostandard.com.pl