eurovita-logo

Eurovita jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej powołanym w ramach spółki w 1999 r. Kierownikiem zakładu jest dr Elżbieta Mańczyk.

Eurovita oferuje usługi w zakresie długoterminowej opieki pielęgniarskiej, zarówno w ramach kontraktu z NFZ (Narodowym Funduszem Zdrowia) jak i na zasadach komercyjnych.

- usługi zabiegowe,
- usługi diagnostyczne (pomiar ciśnienia tętniczego krwi, pomiar poziomu cukru),
- usługi pielęgnacyjne,
- usługi opiekuńcze.

Mediexpert


Eurostandard Sp. z o.o. jako jedna pierwszych firm wyspecjalizowała się w doradztwie i pośrednictwie w zakresie ubezpieczeń kosztów leczenia oraz abonamentowych usług medycznych dla firm.

Partnerzy

- Lux-Med
- Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie
- Medilogistyka

Nasi eksperci są gotowi aby przygotować dla Państwa firmy i Państwa pracowników najkorzystniejszy program opieki medycznej.


SeniorMed


Program SeniorMed zapewnia Seniorom kompleksową opiekę domową, zarówno medyczną jak i pielęgnacyjno-opiekuńczą oraz oferuje inne usługi adresowane do ludzi starszych i ich opiekunów.
Głónie to opieka domowa dla osoby starszej.
(c) 1992 - 2005 Eurostandard Sp. z o.o.                                                                                                                                           e-mail: biuro@eurostandard.com.pl