Ubezpieczenia

Eurostandard Sp. z o.o. jako agent pośredniczący oferuje następujące ubezpieczenia:

- na życie: grupowe, zbiorowe i indywidualne,
- majątkowe: komunikacyjne, zdrowotne, mieszkaniowe i podróżne.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem ubezpieczenia lub macie jakiekolwiek pytania nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji telefonicznie lub poprzez e-mail.

Posiadając ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń gwarantujemy dobór najkorzystniejszej ochrony ubezpieczeniowej odpowiadającej Państwa potrzebom.

Eurostandard Sp. z o.o. prowadzi działalność pośrednictwa w zakresie sprzedaży ubezpieczeń:

- majątkowych,
- komunikacyjnych,
- indywidualnych ubezpieczeń na życie,
- grupowych i zbiorowych ubezpieczeń na życie.
- medycznych

Eurostandard współpracuje z poniższymi towarzystwami ubezpieczeniowymi:

- WARTA S.A,
- CIGNA STU S.A.,
- TUnŻ Warta S.A.
- TUnŻ FINLIFE S.A.

Sprzedaż ubezpieczeń: biuro@eurostandard.com.pl


Usługi finansowe

Eurostandard Sp. z o.o. od 2006 r. realizuje nowy projekt pn. Bankomix – tworzymy we współpracy z wybranymi bankami system pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego adresowanego do mikroprzedsiębiorstw. W pierwszej kolejności oferta będzie dedykowana osobom rozpoczynającym lub prowadzącym działalność w sektorze usług medycznych. Planujemy, że początkowo naszymi priorytetowymi klientami będą lekarze kardiolodzy i lekarze specjalizujący się w wykonywaniu badań USG.

W związku z przedsięwzięciem o jakim mowa poszukujemy partnerów dystrybucyjnych w terenie mających doświadczenie w pośrednictwie bankowym i ubezpieczeniowym – wszystkich zainteresowanych naszym nowym przedsięwzięciem zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z sekretarzem projektu: Irena Michrowska tel. 512 072 217, e-mail: i.michrowska@eurostandard.com.pl


(c) 1992 - 2005 Eurostandard Sp. z o.o.                                                                                                                                           e-mail: biuro@eurostandard.com.pl